ПРО МАРШРУТ

Старт трейлу знаходиться в мальовничому місці на території Орнітологічного заказника Соколові скелі, біля потічка Прелучний.

Недалеко від старту маршрут учасників пролягає поряд із водоспадом Воєводин (висота 8 м, загальна довжина всіх каскадів 24 м).

Далі, гарним буковим лісом Тур’я Полянського Загальнозоологічного заказника, вони підіймуться південними схилами на Полонину Руну.

Здолають вершину Руна-Плай (1277 м) та найвищу точку Руної (1479 м).

Декілька кілометрів дистанція пройде пологим гірським масивом із неймовірної краси краєвидами гірських хребтів та полонин навколо.

Спуск вниз, до льодовикового озера Велика Трустя, буде приємним, бо, як і підйом, пролягає багаторічним карпатським буковим лісом.

А від озера до місця фінішу, в селі Лумшори, вже зовсім близенько)

Траса трейлу проходить досить складним гірським рельєфом, що включає в себе кам’янисті стежки, випираюче коріння, слизькі багнисті ділянки, підйоми та спуски з кутом нахилу до 60 градусів.

Під час забігу погода може кардинально змінюватися від безхмарної й спекотної до різких злив, граду, поривчастого вітру і т.д., що значно підвищує складність проходження дистанції.

На дистанції трейлу будуть встановлені КП з харчуванням, напоями та медичним супроводом.

Воду можна буде також поповнювати в джерелах, які будуть відмічені додатково.

ХАРАКтеристики маршруту

Старт:

с. Тур’я Поляна, урочище Шипот

Фініш:

с. Лумшори

Довжина:

24,9 км

Максимальна висота:

1479 м

Набір:

980 м

Спуск:

1150 м

Контрольний час:

5 годин.

НЕ ЗВОЛІКАЙ! РЕЄСТРУЙСЯ!